Nem kell sokat várni az NB I 2025/26-os idényének kezdetére, ezen apropóból pedig Klubunk úgy döntött, hogy idén is megrendezi a szurkolói napot, melynek során minden eddiginél több programmal várja az érdeklődőket.
Az esemény július 21-én, hétfőn lesz, és 16 órakor indul, méghozzá a családi szórakozást előtérbe helyezve. Ide kell érteni az olyan játékokat, mint – a teljesség igénye nélkül – az ülőfoci, a csocsó, a pingpong, a léghoki vagy a biliárd. Ezek mellett lesz még például fotóval, BioTech USA-kóstoltatás, Fonte-vitaminvíz-kóstoló, MOHU-aktivitás, illetve Fresh Corner-foodtruck is.
A nap egyik legfontosabb eleme a 18:30-kor startoló szurkolói ankét, melynek során – akárcsak tavaly – fanatikusainknak lehetősége nyílik kérdezni a Klub vezetőit, képviselőit. Az ankét regisztrációhoz kötött, ezt a lenti linkre kattintva lehet megtenni.
Ezt követően – körülbelül 19:45-kor – egy divatbemutató segítségével lerántjuk a leplet a csapat vadonatúj, első és második számú mezéről, melyeket először ezen a rendezvényen láthattok majd, így akár már csak ezért is érdemes eljönni.
Az i-re a pontot a játékosokkal való közös fotózkodás és dedikálás teszi fel – erre a mezbemutató után kerül sor, valamivel 20 óra után.
A tervek szerint a nap folyamán lesz egy lakossági fórum is, melynek fő témája az új stadion – az erre vonatkozó információkkal hamarosan érkezünk.
Regisztráció:
https://www.ujpestfc.hu/anket?fbclid=IwY2xjawLbLKRleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFIeEVHUTNjcXA2Y1hIMWUyAR6UVPzCVQQeUOU2IZWojJz8IgHvPrRSc3njd_WV5BvvczlyweO4iwGQAVhbWw_aem_sWUzGevqtXPpNzn3w_6r5g
Találkozzunk július 21-én a Szusza Ferenc Stadionban!
Hajrá, Lilák!