Saját nevelésű futballistánk a 2024/25-ös idényben debütált felnőtt csapatunkban, és a az előző szezonban már kezdőként is lehetőséget kapott. A még mindig csak 20 éves, a pálya jobb oldalán védőként és szélsőként is bevethető játékos a szombati, Cegléd elleni felkészülési mérkőzésen is a kezdőben kapott helyet.
„Nagyon örülök, hogy meghosszabbíthattam a szerződésemet, hiszen itt nevelkedtem, így ez a klub különösen közel áll hozzám. Az elmúlt időszakban egyértelművé vált számomra, hogy itt van a helyem, és jó érzés ebben a közegben tovább dolgozni. Szeretném a pályán meghálálni a bizalmat, és mindent megtenni a csapat sikeréért” – mondta Sarkadi a kontraktus aláírását követően.
„Sarkadi Kristóf megérdemelte a hosszabbítást, nagyon sokat tett ezért, élt a lehetőséggel, és bebizonyította számunkra, hogy ha továbbra is így dolgozik, és ennyit tesz bele a munkába, akkor lehet rá számítani hosszabb távon is Újpesten” – mondta el Dárdai Pál, az Újpest FC sportigazgatója.
Hosszabbítottunk fiatal játékosunkkal
2026. június 25. 10:13
Klubunk meghosszabbította Sarkadi Kristóf szerződését.