A magyar bajnok futsalcsapatunkat irányító Németh az ezüstérmes Nyíregyháza trénerét, Lovas Norbertet előzte meg a voksolás során, míg a nálunk is a szezon legjobbjának választott, 45 góllal és 18 gólpasszal záró Suscsák a veszprémi Hadházi Sándort utasította maga mögé.
A válogatottba rendszeresen meghívást kapó Gémesi Gergő is érdekelt volt a szavazáson, ő végül a második helyet kaparintotta meg a kapusok között, a nyírségi Alasztics Marcell mögött.
Gratulálunk minden díjazottnak!
Németh Péter az edzők, Suscsák Máté a játékosok között lett az év legjobbja
2026. június 25. 13:42
Az MLSZ díjazta a mögöttünk hagyott futsalidény legjobbjait.