20Bajnoki
Cím
10Magyar Kupa
Győzelem
3Szuperkupa
Győzelem
3Ezüst-
cipő
1Bronz-
cipő

Eredmények

Verseny Időpont Helyszín Csapatok Eredmény
BLSZ I. osztály 2018. június 1.
péntek 20:45
Budafoki MTE Sporttelep MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM SE - Újpest FC II. 0 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. május 26.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - BUDAFOKI MTE LABDARÚGÓ KFT. 4 - 1
(1 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. május 19.
szombat 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep PESTSZENTIMREI SK - Újpest FC II. 3 - 2
(1 - 1)
BLSZ I. osztály 2018. május 12.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - REAC SPORT KFT. 0 - 1
(0 - 1)
BLSZ I. osztály 2018. május 5.
szombat 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep ASR GÁZGYÁR - Újpest FC II. 0 - 3
(0 - 1)
BLSZ I. osztály 2018. április 28.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - IKARUS BSE 8 - 2
(3 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. április 22.
vasárnap 17:00
Kelen SC KELEN SC - Újpest FC II. 2 - 3
(1 - 1)
BLSZ I. osztály 2018. április 14.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - TESTVÉRISÉG SE 4 - 0
(2 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. április 7.
szombat 17:00
Panoráma Sportközpont II. KER. UFC - Újpest FC II. 0 - 1
(0 - 1)
BLSZ I. osztály 2018. március 31.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - UNIONE FC 3 - 2
(2 - 1)
BLSZ I. osztály 2018. március 23.
péntek 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont ÚBV LABDARÚGÓ KFT - Újpest FC II. 0 - 5
(0 - 4)
BLSZ I. osztály 2018. március 14.
szerda 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK SE 3 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. március 10.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 - 0
(3 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. március 3.
szombat 13:00
Ikarus BSE RAFC - Újpest FC II. 2 - 6
(1 - 4)
BLSZ I. osztály 2018. február 24.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - FŐV. VÍZMŰVEK SK 2 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2017. november 25.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM SE 3 - 1
(1 - 1)
BLSZ I. osztály 2017. november 18.
szombat 15:00
Budafoki MTE Sporttelep BUDAFOKI MTE LABDARÚGÓ KFT. - Újpest FC II. 1 - 1
(1 - 0)
BLSZ I. osztály 2017. november 11.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - PESTSZENTIMREI SK 0 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2017. november 4.
szombat 13:30
Budai II. László Stadion REAC SPORT KFT. - Újpest FC II. 1 - 2
(0 - 1)
BLSZ I. osztály 2017. október 28.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - ASR GÁZGYÁR 3 - 1
(2 - 1)
BLSZ I. osztály 2017. október 21.
szombat 14:30
Ikarus BSE IKARUS BSE - Újpest FC II. 1 - 1
(0 - 1)
BLSZ I. osztály 2017. október 14.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - KELEN SC 1 - 1
(1 - 0)
BLSZ I. osztály 2017. október 7.
szombat 14:00
Testvériség SE Sporttelep TESTVÉRISÉG SE - Újpest FC II. 1 - 3
(0 - 3)
BLSZ I. osztály 2017. szeptember 30.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - II. KER. UFC 3 - 1
(3 - 0)
BLSZ I. osztály 2017. szeptember 23.
szombat 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ UNIONE FC - Újpest FC II. 1 - 5
(0 - 2)
BLSZ I. osztály 2017. szeptember 16.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - ÚBV LABDARÚGÓ KFT 0 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2017. szeptember 8.
péntek 20:30
Goldball Park XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK SE - Újpest FC II. 0 - 1
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2017. szeptember 2.
szombat 17:00
Vasas Sporttelep 43. SZ. ÉPÍTŐK SK - Újpest FC II. 0 - 2
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2017. augusztus 26.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - RAFC 6 - 1
(5 - 0)
BLSZ I. osztály 2017. augusztus 19.
szombat 15:00
Fővárosi Vízművek SK FŐV. VÍZMŰVEK SK - Újpest FC II. 1 - 3
(0 - 1)

#4

Kálnoki Kis

Dávid

#4 Kálnoki Kis Dávid