20Bajnoki
Cím
9Magyar Kupa
Győzelem
3Szuperkupa
Győzelem
3Ezüst-
cipő
1Bronz-
cipő

Újpest FC - Swietelsky Haladás

Szusza Ferenc Stadion, 2018. február 24. 0:00

Szusza Ferenc Stadion
2018. február 24. 0:00

Hírek - Utánpótlás

Utánpótláscsapataink eredményei

Egy gyűjtőcikkben fiataljaink hétvégi mérlege.

Év vége ide vagy oda, válogatott behívót kaptunk

Fiatal kiszemelt tehetségünknek jövő hét elején jelenése van Szerbiában.

Utánpótláscsapataink eredményei

Egy gyűjtőcikkben fiataljaink hétvégi mérlege.

Utánpótláscsapataink eredményei

Egy gyűjtőcikkben fiataljaink hétvégi mérlege.

Utánpótláscsapataink eredményei

Egy gyűjtőcikkben fiataljaink hétvégi mérlege.

Utánpótláscsapataink eredményei

Egy gyűjtőcikkben fiataljaink hétvégi mérlege.

Utánpótláscsapataink eredményei

Egy gyűjtőcikkben fiataljaink hétvégi mérlege.

Utánpótláscsapataink eredményei

Egy gyűjtőcikkben fiataljaink hétvégi mérlege.

Utánpótláscsapataink eredményei

Gyűjtőcikkben fiataljaink hétvégi mérlege.

Utánpótláscsapataink eredményei

Gyűjtőcikkben fiataljaink hétvégi mérlege.

Női csapataink eredményei egy gyűjtőcikkben

Lányaink a hétvégén sajnos nem örülhettek győzelemnek.

Veretlen hétvége az utánpótlásban

Fiataljaink mérlege: 5 győzelem, 1 döntetlen.

Okt. 03. 17:00 Sportorvosi vizsgálat
1046, Tábor utca 16.
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: Szeptember közepétől, heti két edzés
Bajnokság: Bozsik program, Kiemelt Bozsik program, Kölyök liga
Szakmai vezetők, edzők: Kiss Ferenc, Weisz Tamás
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: K:18:30, SZ:18:30, P:18:30
Bajnokság: Bozsik program, Kiemelt Bozsik program, Kölyök liga
Szakmai vezetők, edzők: Kiss Ferenc, Weisz Tamás, Hevér János, Kriska Gábor
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: K:17:00, SZ:17:00, P:17:00
Bajnokság: Bozsik program, Kiemelt Bozsik program, Kölyök liga
Szakmai vezetők, edzők: Kiss Ferenc, Weisz Tamás, Hevér János, Kriska Gábor
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 15:00
Bajnokság: II. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 18:00
Bajnokság: II. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 16:45
Bajnokság: BLSZ I. osztály (U17-es korcsoport)
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 16:30
Bajnokság: III. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H - P: 15:15
Bajnokság: III. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H - P: 15:15
Bajnokság: NB III.
Szakmai stáb: lásd lent
Utánpótlás operatív igazgató: Víg Péter
Szakmai vezető: Szabó György
Edzők: Szekeres Zoltán, Füle Antal, Mundi Viktor
Koordinációs edzők: Filkor Attila, Kriska Gábor
Kapusedzők: Pleskó László
Gyúró: Kovács Zoltán
Technikai vezető: Kiss Ferenc
Játékosmegfigyelő: Kajtár István
Technikai vezető: Kiss Ferenc
E-mail: kiss.ferenc@ujpestfc.hu

#5

Litauszki

Róbert

#5 Litauszki Róbert