1 Balajcza  (25.)
   4 Sztaniszavljevics  (47.)
  16 Lázár  (78.)

A mérkőzés előtt:

A mérkőzés előtt közel egy órával Kabát Péter vette át november legjobbjának járó díjat a csakfoci.hu és a Sport Televízió közös szavazásán.

A találkozó kezdete előtt az Újpest FC elnöke köszöntötte Újpest polgármesterét, Wintermantel Zsoltot 41. születésnapja alkalmából. Nem a polgármester volt az egyetlen ünnepelt, hiszen saját nevelésű hátvédünk, a huszonhétszeres válogatott Szélesi Zoltán a Videoton ellen játszotta 150. NB I-es mérkőzését.

A meccs kezdőrúgását az 50. születésnapját ünneplő Nagy Gábor végezte el.

I. félidő:

1. perc: A vendégek kezdték a mérkőzést.
2.perc: Lázok Jánosé az első lövés, de Balajczának nem kellett hárítania.
5. perc: Egymás után két Kabát szöglet után nem sikerült veszélyt kialakítanunk. A paksi kontra végén 13 méterről Tököli lőtt, de Balajcza bravúrral hárított.

8. perc: Szép baloldali támadást vezetett csapatunk, de Kabát Péter és Simon Krisztián elől is menteni tudtak a paksi védők.
15. perc: Antón szerelte szabályosan Lázokot a tizenhatosunkon belül, ennek ellenére Becséri kiállította és tizenegyest ítélt. Lázok a  büntetőt magabiztosan értékesítette (0-1).
25. perc: Könyves könyökkel arcon vágta Remilit, de csak sárga lapot kapott. Balajcza Szabolcs reklamálásért szintén begyűjtött egy sárgát.
27. perc: Báló került helyzetbe, 10 méteres lövését Balajcza lábbal védte. A szöglet után Tököli próbálkozott, de kapusunk ismét a helyén volt.
32. perc: Christ 25 méteres lövése kerülte el körülbelül egy méterrel a kaput.
35. perc: Tököli Attila sodorta ki Nikolas Proesmans lábait. Becséri nem látott szabálytalanságot, belga játékosunk viszont nem tudta folytatni a találkozót, Bojan Mihajlovics érkezett helyette. A csere után Lázok János értékesített egy 24 méteres szabadrúgást (0-2).
38. perc: Szélesi igyekezett szerelni a kapunk felé törő Tökölit, de a labda olyan szerencsétlen irányt vett, hogy először Tökölin majd Vermesen megpattanva a gólvonal mögé jutott (0-3).
45. perc: Vasziljevicset rúgta fel az egyik vendégjátékos, a játékvezető azonban szabadrúgás helyett lefújta az első játékrészt.

II. félidő

46. perc: A második félidő előtti kezdőrúgást Bene Antal végezte el, majd Kabát Péter indította útjára a labdát. Cseréltünk is: Simon Krisztián helyett Filip Sztaniszavljevics érkezett.
47. perc: Szerb középpályásunk gyorsan kapott is egy sárga lapot.
51. perc: Remili lőtt 11 méterről, de a bevetődő Szabó Jánost találta arcon.
52. perc: Sztaniszavljevics éles szögből leadott lövése suhant el a rövid sarok mellett.
54. perc: Könyvest Kovács Gábor váltja.
59. perc: Vayer Gábor érkezett Eppel Márton helyett.
61. perc: Báló lőtt éles szögből kapufát, majd Lázok emelte át Balajcza felett a labdát, de Szélesi a gólvonal előtt hatalmasat mentett.
69. perc: Vasziljevics lőtt távolról, de nem talált kaput. A lövés után hosszú kihagyás után a pályán Lázár Bence, aki Remili Mohamedet váltotta.
70. perc: Christ lőtt kapu fölé 22 méterről.
71. perc: Tököli baloldali beadása után Lázok János szerezte meg saját harmadik, csapata negyedik gólját (0-4)
72. perc: Christ ezúttal is távolról lőtt, ez a kísérlet már jobban sikerült, de Németh Gábor hárított.
73. perc: Francia játékosunk ezúttal emeléssel próbálkozott, de ezúttal sem járt sikerrel. A kirúgás előtt Éger helyére Heffler Norbert érkezett.
78. perc: Tököli szerezte meg az ötödik paksi gólt (0-5)
79. perc: Lázár Bence kapott sárga lapot.
82. perc: Lázok János talál be az üresen maradt kapuba. (0-6).